Odalar


Kıbrıs Konaklama - Club Simena Hotel Oda Özellikleri

Club Simena Hotel Kuzey Kıbrıs' ta tipik Akdeniz tarzında ve geleneksel Kıbrıs Karakterine uygun 52 iyi dekore edilmiş oda vardır. Tüm odalarda; merkezi ısıtma /soğutma, banyo, duş, balkon mini bar, telefon, kablosuz internet bağlantısı, saç kurutma makinesi, uydu yayını, muzik ve televizyon vardır. Kıbrıs'ın Kuzey kıyısında bulunan hotelimizdeki odalarımız Beşparmak Dağlarının güzel manzarasına ya da nefes kesen mavi Akdeniz manzarasına sahiptir.

 
Hotelimiz iki katlı olup geniş bir dış avluyla Akdeniz bahçesini çevrelemektedir ve geniş bir açık havuza sahiptir. Club Simena Hotel aileler ve çiftler için doğru adres olup, farklı istekleri olan tüm misafirlere hitap edecek olanaklara sahiptir.
 
Villa Dublex; alt katta mutfak ve oturma odası, üst katta içinde banyo/tuvalet olan yatak odası deniz ve dağ manzaralı balkonlar mevcuttur. Dört kişilik odalarımız altı kişilik olabilecek şekilde ek yatak koymaya uygundur.

Bungalow; Mutfak, tuvalet, duş, yatak odası, dağ ve deniz manzaralı balkonlar mevcuttur. Odalarımız iki kişilik olup istenildiği takdirde üç kişilik olabilecek şekilde ek yatak koymaya uygundur.
 
Bitişik Bungalow; İki bungalowun birleşmesinde oluşan adalardır ve dağ ve deniz manzaralı balkonlar mevcuttur. Odalarımız dört yataklı olup istenildiği takdirde yedi kişilk olabilecek şekilde ek yatak koymaya uygundur.